خرید فیلترشکن امریکا

خرید فیلترشکن امریکا

خرید فیلترشکن امریکا خرید فیلتر شکن کریو برای اندروید vpn قیمت خرید فیلترشکن کریو برای کامپیوتر خرید ساکس برای اندروید خرید فیلتر شکن برای موبایل اندروید خريد فيلترشكن براي ايفون قیمت vpn بهترین سایت خرید فیلتر شکن قیمت فیلتر شکن خرید فیلتر شکن pm9 vpn بهترین   خریدفیلترشکن ساکس فيلتر شكن پرسرعت براي ايفون خرید vpn vpn خرید خرید وی پی ن خرید vpn برای کامپیوتر خرید وی پی انی براي ايفون خرید فیلتر شکن سیسکو

افزون بر این بخش، قسمتِ دیگری نیز برای رویداد‌های مسابقه‌ای در نظر گرفته شده است. توسط بخش Events که به این رویداد‌ها اختصاص دارد، شما می‌توانید ساخته‌های خود را در دسته‌بندی‌های گوناگون برای جامعه‌ی کاربرانِ StoryZ منتشر کنید؛ اگر ساخته‌ی شما بتواند مورد تأیید هیئت داوران قرار گیرد، صفحه‌ی خانگی جایی خواهد بود که دیگر کاربران به نظاره‌ی هنرنمایی شما می‌نشینند.

تنها با انتخاب گزینه‌ی Stabilize، می‌توانید نقاط قرمزی را برای مشخص‌سازی قسمت‌های ایستا در تصویر رسم کنید. این نقاط، باعث جلوگیری از متحرک‌سازی دیگر مناطق می‌شود؛ همچنین اگر در میان تصویر، جسمی قرار گرفته، می‌توانید با استفاده از گزینه‌ی Mask، آن قسمت را به‌طور کلی از دایره‌ی تحرک خارج سازید.

خرید فیلترشکن امریکا
خرید فیلترشکن امریکا

از این قسمت که گذر کنیم، به بخش Motion‌ می‌رسیم. Motion این اختیار را به شما می‌دهد که محتوای ویدیویی را به عکس‌های خود اضافه کنید. به‌عنوان نمونه، تصویر کنید تصویری از یک گوشی هوشمند دارید؛ اما به تصویر پس‌زمینه‌ی ان علاقه‌ای ندارید. حال به‌واسطه‌ی این بخش، شما می‌توانید پس‌زمینه‌ی این تصویر را با یک ویدیو جایگزین کنید. به‌طور پیش‌فرض، ویدیو در زیرِ عکس قرار می‌گیرد؛ بنابراین اگر قصد دارید تنها قسمت‌های خاصی از ویدیو در تصویر قرار گیرد، به‌راحتی با حرکت انگشتانتان روی صفحه‌نمایش می‌توانید قسمت‌های موردنظرتان را مشخص کنید.

با StoryZ، امکان تغییرِ نحوه‌ی پوشش تصویر توسط ویدیو را نیز خودتان مشخص کنید. خرید فیلتر شکن پرسرعت برای کامپیوتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *